Sekmadieninis maratonas 2019 (11)

Šaudymo tipas: Lygiavamzdžiai ginklai
Disciplinos rūšis: English Sporting
Data: 2019.06.22 - 2019.06.23
Registracija į varžybas: 2019.06.23 14:00
Registracija šaudykloje: 10:00
Starto laikas: 10:00
Max. dalyvių skaičius: 100
Liko laisvų vietų: 100
Kaina: €15-€30
Šalis: Lietuva (Lithuania)
Adresas: Kunionių k., Malūno g. 6, LT-58020, Kėdainių raj.
Telefonas: +37069833059
El. paštas: info@shootingclub.lt

Beveik kas antrą savaitgalį šaudykloje vyksta "Sekmadieninio maratono" renginys – šaudymas į skriejančias lėkšteles. Tai  treniruotė ir varžybos viename, bet visų pirma – kokybiškas laisvalaikio praleidimas bendraminčių būryje gryname ore – varžybos vyksta 8 ha teritorijoje, kur dalyviams būna paruošti įdomūs lėkštelių skrydžiai ir užduotys pagal pajėgumą. Registruotis į renginį nebūtina, atvykti galima šeštadienį ar sekmadienį kiekvienam patogiu metu. Šauliai į taikinius šaudo jiems patogiu tempu, vaikščiodami po šaudyklą su bendraminčių grupe. Dalyvaujantieji "Sekmadieninio maratono" renginiuose pagal pajėgumą suskirstomi į keturias grupes, tad dalyvauti gali ir visiškai žali šauliai. O kad būtų dar smagiau, dalyvių laukia ir prizai – jie įteikiami kiekvienų varžybų pabaigoje ir pasibaigus visam sezono maratonui. Atminkite, kuo dažniau dalyvaujate – tuo labiau tobulėjate, todėl per metus nuo pradedančiojo galite tapti puikiu šauliu! 

Jei dėl oro ar kitų kliūčių varžybos atšaukiamos, apie tai pranešame mūsų feisbuko grupėje „Lėkštelių medžiotojai“ arba SMS žinute, jei esate užsiregistravę gauti mūsų naujienlaiškį puslapyje www.shootingclub.lt Šaudykloje galima šaudyti visais lygiavamzdžiais ginklais, ne stambesniais kaip 2,4 mm šratais, šauliui privaloma turėti ginklo leidimą. Neturintys ginklo leidimo šauliai gali šaudyti kartu su šaudyklos instruktoriumi, iš anksto susitarus dėl šaudymo laiko. Šovinių visada galite įsigyti mūsų šaudykloje, šovinių kainos kaip ir elektroninėje parduotuvėje. 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA NEBŪTINA, atvykti galite tiek šeštadienį, tiek sekmadienį sau patogiu laiku, kol dirba šaudykla, bet ne vėliau kaip iki 14 val.

Startinis mokestis - 100 taikinių:

30 eurų (klubo nariams – 25 eurai)

Startinis mokestis - 50 taikinių:

15 eurų

100 taikinių serijos kartojimas:

20 eurų

50 taikinių serijos kartojimas:

15 eurų (klubo nariams – 10 eurų)

Jaunimui iki 18 metų:

50 % nuolaida

 

Pirmą kartą atvykusiems į šaudyklą su „ShootingClub.lt“ klubo nariu startiniam mokesčiui taikoma 50 % nuolaida

Kiekvieną varžybų sekmadienį šauliams įteikiami prizai:

A, B ir C grupės

D grupė

I vieta – 150 vnt. šovinių

II vieta – 100 vnt. šovinių

III vieta – 50 vnt. šovinių

Paguodos prizas už 10-tas vietas – 50 vnt.  šovinių

 

I vieta – 100 vnt. šovinių

II vieta – 75 vnt. šovinių

III vieta – 50 vnt. šovinių

Paguodos prizas 10 vietai – 50 vnt. šovinių.

Paskutiniąją vietą užėmęs šaulys taip pat    gauna paguodos prizą – nemokamą šaudymo    pradmenų konsultaciją.

 

Prizai nėra įteikiami, jei grupėje varžėsi mažiau kaip 7 šauliai.

Sezono pabaigoje apdovanojami viso „Sekmadieninio maratono“ geriausieji ir atkakliausieji šauliai.

Geriausių šaulių apdovanojimas (vertinami šaulių geriausių 8 varžybų rezultatai)

A, B, C ir D grupių šauliai, vertinant pagal geriausius 8 rezultatus

A, B, C ir D grupių šauliai, vertinant pagal daugiausiai surinktą taškų skaičių metų bėgyje

I vieta – 500 vnt. šovinių

II vieta – 300 vnt. šovinių

III vieta – 200 vnt. šovinių

Nugalėtojams įteikiamos atminimo dovanos

I vieta – 250 vnt. šovinių

II vieta – 250 vnt. šovinių

III vieta – 250 vnt. šovinių

Atminimo dovanos

 

Daugiausia taškų per sezoną surinkusių šaulių – atkakliausiųjų – apdovanojimas (į juos nebepretenduoja išrinkti taikliausi šauliai).

Taip pat apdovanojami  trys šauliai kiekvienoje grupėje, jiems įteikiama dėžė šovinių (250 vnt.) ir atminimo dovanos.

Iškilmingas sekmadieninio maratono apdovanojimų renginys organizuojamas sezono pabaigoje sodyboje „Medžiotojų sostinė“.

Prizus atsiimti reikia per 6 mėnesius.

ŠAUDYMO EILIŠKUMAS: šaudymo eiliškumas nustatomas vietoje – atvykę šauliai registruojami varžyboms, gauna varžybų protokolą ir susirinkus ne mažesnei kaip 4 žmonių grupei gali pradėti šaudymą laisvoje aikštelėje.

VARŽYBŲ EIGA: šaudomi skriejantys taikiniai English World Sporting stiliumi, t.y. skirtingose aikštelėse yra paruošiamos skirtingos taikinių užduotys. Pradedantiesiems paruošiama 50 taikinių, A,B,C grupės dalyviams – 100 taikinių užduotis. Paprastai yra 12-13 skirtingų šaudymo vietų, kuriose yra 2 skirtingi skrydžiai. Šaudymo vietoje rasite surašytą užduotį, ką reikia "sumedžioti". Jei užduotyje parašyta raidė A, vadinasi dviem šūviais reikia nušauti taikinį skriejantį iš mašinėlės, pažymėtos A raide, jei B, atitinkamai B. Jei užduotyje yra A+B, pirma bus paleista A lėkštelė, šaulys į ją gali šauti vieną kartą, o po šūvio paleidžiama B, kurią šaulys turi nušauti antru šūviu. Jei žymėjimas yra A/B, tai reiškia, kad užduotis yra nušauti vienu metu paleidžiamas A ir B lėkšteles.

Vienas numuštas taikinys – vienas taškas. Pirmų trijų vietų nugalėtojais savo grupėse tampa daugiausia taškų surinkę šauliai. Jei didžiausią vienodą rezultatą pasiekia keli šauliai, prizas yra dalinamas vienodomis dalimis visiems šauliams. Nepatenkinti savo pasiektu rezultatu, gali kartoti užduotį iš naujo, pakartotinai sumokėję starto mokestį. Užskaitai bus imamas geriausias šaulio dienos rezultatas. Prizus galima atsiimti sekantį kartą atvykus į varžybas. 

Kiekvienų metų pradžioje dalyviai yra suskirstyti į 4 kategorijas – A, B, C (pagal Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos patvirtintą sąrašą arba Shootingclub.lt administracijos nuožiūra) ir D, kur patenka visi pradedantys ir kurių praėjusių metų pataikymo vidurkis Sekmadieninėse buvo 60% ir mažiau. Pirmą kartą varžybose dalyvaujantys medžiotojai priskiriami „D“ grupei, o įvertinus 3 varžybų rezultatus ir esant aukštesniam nei 60% pataikymo vidurkiui, šaulys gali būti perkeliamas į C grupę nelaukiant metų pabaigos. Visi užsieniečiai, dalyvaujantys varžybose, automatiškai patenka į A grupę, o po pataikymo vidurkio įvertinimo iš 3 varžybų gali būti perkelti ir į žemesnę kategoriją. Dalyvaudami sekmadienio varžybose, šauliai automatiškai dalyvauja ir "Sekmadieninio maratono", apimančio visas sekmadienines metų varžybas, įskaitoje. 

Apie kalendorių

 

Renginių kalendorius buvo sukurtas siekiant apjungti visus vykstančius renginius, susijusius su šaudymu. Šio projekto unikalumas yra tas, kad kiekviena šaudykla, pildydama savo varžybų kalendorių, tuo pačiu papildo bendrąjį GO SHOOTING kalendorių. Taip turime bendrą vaizdą apie vykstančius renginius. Matydami varžybas, kurios vyks, šauliai gali geriau planuoti savo laiką, varžybų organizatoriai optimaliau parinkti galimas varžybų datas ir pan. Norėdami pasižiūrėti rezultatus ar renginio akimirkas, turite apsilankyti ĮVYKUSIŲ RENGINIŲ skiltyje, ten patogiai rasite Jus dominančią informaciją.

Tikime, kad šis instrumentas taps kasdieniu kiekvieno šaulio pagalbininku ir informacijos šaltiniu. Kadangi projektas visiškai naujas, labai atsiprašome už galimus trikdžius. INFORMACIJA BUS NUOLAT ATNAUJINAMA. Goshooting taisyklės