Naktinis šaudymas 2019

Šaudymo tipas: Lygiavamzdžiai ginklai
Disciplinos rūšis: English Sporting
Data: 2019.12.21 - 2019.12.22
Registracija į varžybas: 2019.12.22 19:00
Registracija šaudykloje: 17:00
Starto laikas: 17:00
Max. dalyvių skaičius: 48
Liko laisvų vietų: 48
Kaina: €20
Šalis: Lietuva (Lithuania)
Adresas: Kunionių k., Malūno g. 6, LT-58020, Kėdainių raj.
Telefonas: +37069833059
El. paštas: info@shootingclub.lt

Šaudymas vyks  du vakarus 2019 m. gruodžio mėn. 21 ir 22, nuo 17 val. pirmos grupės startas ir nuo 19:30 val. antros grupės startas. Užduotis abi dienas bus ta pati, rezultatai bus apibendrinami iš abiejų dienų dalyvių rezultatų.


DALYVIŲ REGISTRACIJA:

Šaudykloje dalyviai registruojami nuo 16:30 val. pirma šaudančiųjų grupė, ir nuo 18:30 val. antroji šaudančiųjų grupė. Šaulių komandos nebus sudaromos, šaudymas vyks „gyvos eilės“ principu, į aikštelę priimant po vieną šaulį kai vieta atsilaisvina. Eilė „užsiimama“ palikus pas teisėją varžybų protokolą.

Tam, kad šaudymas vyktų sklandžiai, BŪTINA IŠANKSTINĖ registracija į renginį. Maksimalus dalyvių skaičius vieno vakaro metu yra tik 48 žmonės, registruodamiesi Jūs galite pasirinkti kuriuo metu norite šaudyti ir registruotis į pageidaujamo laiko pogrupį, t.y.

Dalyvių skaičiui, pogrupiuose pasiekus 24 šaulius, registracija bus sustabdyta. Jei Jūs užsiregistravote, bet pasikeitė planai ir atvykti negalėsite, labai prašome apie tai mus informuoti el.paštu info@shootingclub.lt arba telefonu 8 698 33059

 

APIE ŠAUDYMĄ

Bus parengtos dvi Compak sporting aikštelės, varžybos vykdomos pagal šios disciplinos taisykles.  Varžybų įskaitai bus šaunama 50 taikinių, starto kaina 20 eur. Esant techninėms ir laiko galimybėms, užduotį bus galima kartoti, įskaitai bus imamas geresnis šaulio rezultatas.

Prieš atvykdami BŪTINAI PASITIKRINKITE INFORMACIJĄ Facebook ar www.ShootingClub.lt puslapyje ar renginys neatšaukiamas, nes dėl blogų oro sąlygų arba techninių kliūčių varžybos gali ir neįvykti.

Apie kalendorių

 

Renginių kalendorius buvo sukurtas siekiant apjungti visus vykstančius renginius, susijusius su šaudymu. Šio projekto unikalumas yra tas, kad kiekviena šaudykla, pildydama savo varžybų kalendorių, tuo pačiu papildo bendrąjį GO SHOOTING kalendorių. Taip turime bendrą vaizdą apie vykstančius renginius. Matydami varžybas, kurios vyks, šauliai gali geriau planuoti savo laiką, varžybų organizatoriai optimaliau parinkti galimas varžybų datas ir pan. Norėdami pasižiūrėti rezultatus ar renginio akimirkas, turite apsilankyti ĮVYKUSIŲ RENGINIŲ skiltyje, ten patogiai rasite Jus dominančią informaciją.

Tikime, kad šis instrumentas taps kasdieniu kiekvieno šaulio pagalbininku ir informacijos šaltiniu. Kadangi projektas visiškai naujas, labai atsiprašome už galimus trikdžius. INFORMACIJA BUS NUOLAT ATNAUJINAMA. Goshooting taisyklės