Sekmadieninių maratonų uždarymo renginys 2019

Šaudymo tipas: Lygiavamzdžiai ginklai
Disciplinos rūšis: English Sporting
Data: 2019.12.29
Registracija į varžybas: 2019.12.29 10:00
Registracija šaudykloje: 09:30
Starto laikas: 09:30
Max. dalyvių skaičius: 100
Liko laisvų vietų: 100
Kaina: €15-€30
Šalis: Lietuva (Lithuania)
Adresas: Kunionių k., Malūno g. 6, LT-58020, Kėdainių raj.
Telefonas: +37069833059
El. paštas: info@shootingclub.lt

Renginį sudarys dvi dalys – pirmoji šaudykloje (nuo 9:30 val. iki 14 val.) vyks šaudymo varžybos "Sekmadieninio maratono" formatu, tik dienos nugalėtojų išaiškinimui bus imamas vienas - pirmasis šaulio rezultatas. Antroji renginio dalis vyks sodyboje "Medžiotojų sostinė" nuo 14:30 iki 24 val., kurios metu bus apdovanoti ir pagerbti "Sekmadieninio maratono 2019" nugalėtojai, aptartos kitų metų šaudyklos naujovės, pristatomi ShootingClub.lt klubo planai ateičiai, bendraujama, vaišinamasi, veiks pirtis ir t.t. 

Į pirmąją dalį registracija reikalinga, jei pageidaujate pietauti (PIETŪS NEMOKAMI, vaišina sodyba "Medžiotojų sostinė"), nepietaujantys gali atvykti nesiregistravę, sau patogiu laiku.

Į antrą šventės dalį kviečiami visi "Sekmadieninio maratono 2019" dalyviai, bei ShootingClub.lt klubo nariai su antromis pusėmis. Registruodamiesi pastabose nurodykite, ar ketinate dalyvauti antroje renginio dalyje, kadangi visi svečiai bus vaišinami karštais ir šaltais užkandžiais, norime iš anksto žinoti svečių skaičių. Jei atvyksite su antra puse, apie tai taip pat parašykite registracijos formoje. Yra galimybė rezervuoti kambarius nakvynei Medžiotojų sostinėje, nakvynės kaina žmogui 15 Eur.

Apie kalendorių

 

Renginių kalendorius buvo sukurtas siekiant apjungti visus vykstančius renginius, susijusius su šaudymu. Šio projekto unikalumas yra tas, kad kiekviena šaudykla, pildydama savo varžybų kalendorių, tuo pačiu papildo bendrąjį GO SHOOTING kalendorių. Taip turime bendrą vaizdą apie vykstančius renginius. Matydami varžybas, kurios vyks, šauliai gali geriau planuoti savo laiką, varžybų organizatoriai optimaliau parinkti galimas varžybų datas ir pan. Norėdami pasižiūrėti rezultatus ar renginio akimirkas, turite apsilankyti ĮVYKUSIŲ RENGINIŲ skiltyje, ten patogiai rasite Jus dominančią informaciją.

Tikime, kad šis instrumentas taps kasdieniu kiekvieno šaulio pagalbininku ir informacijos šaltiniu. Kadangi projektas visiškai naujas, labai atsiprašome už galimus trikdžius. INFORMACIJA BUS NUOLAT ATNAUJINAMA. Goshooting taisyklės